VIVOTEK IB9389-H
SONY YT-ICB45
VIVOTEK CM48I8-4080
Venkovní IR přísvit s úhly svitu 40° až 80° s délkou dosvitu 60m až 90m, IP68 a IK10
Kingston microSDHC 32GB class 10
paměťová karta pro IP kamery, kapacita 32GB, rychlost zápisu 10Mbps
  odebrat z porovnání odebrat z porovnání odebrat z porovnání odebrat z porovnání
Koupit
Značka: VIVOTEK SONY VIVOTEK
Parametry dosvitu
Min. úhel dosvitu:     40°
Délka dosvitu při min. úhlu:     90 m
Max. úhel dosvitu:     80°
Délka dosvitu při max. úhlu:     60 m
Optika:     dosvit tvaru elipsy
Vlnová délka:     850 nm
Světelný senzor:     ano
Nadstandardní vlastnosti kamery
Automatické ostření včetně zoomu: ano
SNV - zvýšená citlivost v noci: ano
Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu lidí: ano
Smart Stream III: ano
3D redukce šumu: ano
Obrazové profily: ano
Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: ano
Integrovaný přísvit: ano
Smart IR: ano
Přístup pomocí mobilního telefonu: ano
Podpora standardu ONVIF: ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip: 1/2,7" Progressive CMOS
Vlastnosti snímacího čipu: 1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro II
Citlivost (barevně): 0,06 lx
Citlivost (ČB): 0 lx
Den/Noc: ano
Podpora WDR: ano - WDR Pro (120dB)
Podpora automaticky řízené clony P-iris: ano
Podpora automaticky řízené clony: ano
Mechanicky odklopitelný IR filtr: ano
Objektiv: ano - integrovaný
Integrovaný IR přísvit: ano
Max. dosvit IR přísvitu: 30m
Vlastnosti objektivu
Ohnisková vzdálenost: f 3,6 mm
Úhel záběru (horizontální): 76°
Clonové číslo: F 2
Podpora IR (den/noc): ano
Max. doporučené rozlišení kamery: 5 Mpix
Asférický objektiv: ano
Video
Komprese: H.265, H.264, MJPEG
Maximální rozlišení: 2560 x 1920 px
Počet snímků při max. rozlišení: 30 s.
Multi-streaming: ano
Počet streamů: 3
Max. počet klientů: až 10
Rozhraní
Síťové rozhraní: 1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet
Slot paměťových karet: 1x microSD/SDHC/SDXC
Mechanické provedení
Provedení: venkovní   venkovní
Šířka: 72 mm   160 mm
Výška: 72 mm   220 mm
Hloubka: 327 mm   73 mm
Vlhkost: 90% HR   90% HR
Hmotnost: 1 609 g   2 100 g
Min. provozní teplota: -30°C   -50°C
Max. provozní teplota: 60°C   60°C
Typ kamery: bullet - krytá statická
Krytí:     IP68 a IK10
Schválení a normy: CE, LVD, FCC Class A, VCCI, C-Tick, UL, EN50121-4
Napájení zařízení
Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: ano
Napájení:     12V DC / 24V AC
Spotřeba při napájení PoE 802.3af: 11,9 W
Spotřeba:     48 W
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »