  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK CM48I8-4080
Venkovní IR přísvit s úhly svitu 40° až 80° s délkou dosvitu 60m až 90m, IP68 a IK10
VIVOTEK CM48I8-4080
VIVOTEK CM48I8-4080 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 instalace
VIVOTEK CM48I8-4080 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 rozměry
VIVOTEK CM48I8-4080 je venkovní IR přísvit s úhly svitu 40° až 80° s délkou dosvitu 60m až 90m, pod úhlem 40° je vzdálenost dosvitu do 90m, pod úhlem 80° je vzdálenost dosvitu do 60m, světelný senzor, krytí IP68 pro venkovní použití, antivandal provedení IK10, napájení 12-24V DC nebo 24V AC.
Záruka Záruka60 měsíců
Kód KódCM48I8-4080
  • Parametry
  • Test IP kameryPřečtěte si
  • Příslušenství
Test IR přísvitu VIVOTEK CM48I8-4080 s IP kamerou VIVOTEK IB9381-HT
Test IR přísvitu VIVOTEK CM48I8-4080 s IP kamerou VIVOTEK IB836BA-HT
Test IR přísvitu VIVOTEK CM48I8-4080 s IP kamerou VIVOTEK IB8369A
Parametry dosvitu
  • Min. úhel dosvitu: 40°
  • Délka dosvitu při min. úhlu: 90 m
  • Max. úhel dosvitu: 80°
  • Délka dosvitu při max. úhlu: 60 m
  • Optika: dosvit tvaru elipsy
  • Krytí: IP68 a IK10
  • Šířka: 160 mm
  • Výška: 220 mm
  • Hloubka: 73 mm
  • Vlhkost: 90% HR
  • Hmotnost: 2 100 g
  • Min. provozní teplota: -50°C
  • Max. provozní teplota: 60°C
Napájení zařízení
  • Napájení: 12V DC / 24V AC
  • Spotřeba: 48 W
  • instalační sada šroubů
VIVOTEK CM48I8-4080 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 instalace
VIVOTEK CM48I8-4080 instalace
VIVOTEK CM48I8-4080 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-4080 rozměry
VIVOTEK CM48I8-4080 rozměry
Napájecí zdroj 24V AC