  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK CM48I8-1040
Venkovní IR přísvit s úhly svitu 10° až 40° s délkou dosvitu 100m až 250m, IP68 a IK10
VIVOTEK CM48I8-1040
VIVOTEK CM48I8-1040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 instalace
VIVOTEK CM48I8-1040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 rozměry
VIVOTEK CM48I8-1040 je venkovní IR přísvit s úhly svitu 10° až 40° s délkou dosvitu 100m až 250m, pod úhlem 10° je vzdálenost dosvitu do 250m, pod úhlem 40° je vzdálenost dosvitu do 100m, světelný senzor, krytí IP68 pro venkovní použití, antivandal provedení IK10, napájení 12-24V DC nebo 24V AC.
Varianty produktu:
Napájení IR přísvitu:
Dostupnost:Poslat dotaz »
Záruka Záruka60 měsíců
Kód KódCM48I8-1040
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Parametry
  • Obsah balení
  • Obrázky
  • Příslušenství
Parametry dosvitu
  • Min. úhel dosvitu: 10°
  • Délka dosvitu při min. úhlu: 250 m
  • Max. úhel dosvitu: 40°
  • Délka dosvitu při max. úhlu: 100 m
  • Optika: dosvit tvaru kruhu
  • Vlnová délka: 850 nm
  • Světelný senzor: ano
Mechanické provedení
  • Provedení: venkovní
  • Krytí: IP68 a IK10
  • Šířka: 160 mm
  • Výška: 220 mm
  • Hloubka: 73 mm
  • Vlhkost: 90% HR
  • Hmotnost: 2 100 g
  • Min. provozní teplota: -50°C
  • Max. provozní teplota: 60°C
Napájení zařízení
  • Napájení: 12V DC / 24V AC
  • Spotřeba: 48 W
Obsah balení
  • IR přísvit
  • držák typu U
  • instalační sada šroubů
VIVOTEK CM48I8-1040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 instalace
VIVOTEK CM48I8-1040 instalace
VIVOTEK CM48I8-1040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-1040 rozměry
VIVOTEK CM48I8-1040 rozměry
Napájecí zdroj 24V AC