  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
CONTEG DP-PT-250-H
ukládací police 1U, hloubka 25cm, nosnost 20kg
CONTEG DP-PT-250-H
skladem
CONTEG DP-PT-250-H je ukládací 19" police, hloubka 250mm, nosnost 20kg, podpěry, černá barva RAL9005.
Dostupnost:3 ks skladem na prodejně Praha 4
Expedice ještě v den objednání!
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódDP-PT-250-H
  • Obsah balení
Odlehčené ukládací police vyrobené z 1,5mm plechu. Součástí police jsou zadní podpěry.