  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK CM48I8-2040
Venkovní IR přísvit s úhly svitu 20° až 40° s délkou dosvitu 120m až 200m, IP68 a IK10
VIVOTEK CM48I8-2040
VIVOTEK CM48I8-2040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 instalace
VIVOTEK CM48I8-2040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 rozměry
VIVOTEK CM48I8-2040 je venkovní IR přísvit s úhly svitu 20° až 40° s délkou dosvitu 120m až 200m, pod úhlem 20° je vzdálenost dosvitu do 200m, pod úhlem 40° je vzdálenost dosvitu do 120m, světelný senzor, krytí IP68 pro venkovní použití, antivandal provedení IK10, napájení 12-24V DC nebo 24V AC.
Záruka Záruka60 měsíců
Kód KódCM48I8-2040
Parametry dosvitu
  • Min. úhel dosvitu: 20°
  • Délka dosvitu při min. úhlu: 200 m
  • Max. úhel dosvitu: 40°
  • Délka dosvitu při max. úhlu: 120 m
  • Optika: dosvit tvaru elipsy
  • Krytí: IP68 a IK10
  • Šířka: 160 mm
  • Výška: 220 mm
  • Hloubka: 73 mm
  • Vlhkost: 90% HR
  • Hmotnost: 2 100 g
  • Min. provozní teplota: -50°C
  • Max. provozní teplota: 60°C
Napájení zařízení
  • Napájení: 12V DC / 24V AC
  • Spotřeba: 48 W
  • instalační sada šroubů
VIVOTEK CM48I8-2040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 úhly svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 instalace
VIVOTEK CM48I8-2040 instalace
VIVOTEK CM48I8-2040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 graf svitu
VIVOTEK CM48I8-2040 rozměry
VIVOTEK CM48I8-2040 rozměry
Napájecí zdroj 24V AC