  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
VIVOTEK CM48I8-180
Venkovní IR přísvit s úhlem svitu 180° s délkou dosvitu 40m, IP68 a IK10
VIVOTEK CM48I8-180
VIVOTEK CM48I8-180 úhel svitu
VIVOTEK CM48I8-180 instalace
VIVOTEK CM48I8-180 úhel svitu 2
VIVOTEK CM48I8-180 rozměry
VIVOTEK CM48I8-180 je venkovní IR přísvit s úhlem svitu 180° s délkou dosvitu 40m, pod úhlem 180° je vzdálenost dosvitu do 40m, světelný senzor, krytí IP68 pro venkovní použití, antivandal provedení IK10, napájení 12-24V DC nebo 24V AC.
Záruka Záruka60 měsíců
Kód KódCM48I8-180
Parametry dosvitu
  • Maximální dosvit: 40 m
  • Úhel dosvitu: 180°
  • Optika: dosvit tvaru obdelníku
  • Krytí: IP68 a IK10
  • Šířka: 160 mm
  • Výška: 220 mm
  • Hloubka: 73 mm
  • Vlhkost: 90% HR
  • Hmotnost: 2 100 g
  • Min. provozní teplota: -50°C
  • Max. provozní teplota: 60°C
Napájení zařízení
  • Napájení: 12V DC / 24V AC
  • Spotřeba: 48 W
  • instalační sada šroubů
VIVOTEK CM48I8-180 úhel svitu
VIVOTEK CM48I8-180 úhel svitu
VIVOTEK CM48I8-180 instalace
VIVOTEK CM48I8-180 instalace
VIVOTEK CM48I8-180 rozměry
VIVOTEK CM48I8-180 rozměry
Napájecí zdroj 24V AC