  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
CONTEG DP-PT-350-H
ukládací police 1U, hloubka 35cm, nosnost 20kg
CONTEG DP-PT-350-H
skladem
CONTEG DP-PT-350-H je ukládací 19" police, hloubka 350mm, nosnost 20kg, podpěry, černá barva RAL9005.
Dostupnost:1 ks skladem na prodejně Praha 4
Expedice ještě v den objednání!
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódDP-PT-350-H
  • Obsah balení
Odlehčené ukládací police vyrobené z 1,5mm plechu. Součástí police jsou zadní podpěry.
Při čtyřbodovém a rovnoměrném zatížení je nosnost 20kg.
Barva černá RAL9005.
Například pro rozvaděče s hloubkou 600mm je doporučená police s hloubkou 450mm, pro rozvaděče s hloubkou 500mm je doporučená police s hloubkou 350mm a pro rozvaděče s hloubkou 400mm je doporučená police s hloubkou 250mm.
Obsah balení
  • 1x police
  • 2x podpěra
Alternativní produkty:
CONTEG DP-PO-PO-H
CONTEG DP-PO-PO-H
Není skladem
CONTEG DP-PT-250-H
CONTEG DP-PT-250-H
Skladem 3 ks
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »