  • Produkt „SONY SNCA-WM30G“ byl úspěšně přidán do porovnání.
  VIVOTEK CU9171-H skrytá IP kamera SONY SNCA-WM30G
VIVOTEK CU9171-H
SONY SNCA-WM30G
  odebrat z porovnání odebrat z porovnání
Kategorie: Vnitřní skryté kamery VIVOTEK Držáky SONY
Značka: VIVOTEK SONY
Nadstandardní vlastnosti kamery
SNV - zvýšená citlivost v noci: ano
Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu lidí: ano
Smart Stream III: ano
3D redukce šumu: ano
Obrazové profily: ano
Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: ano
Přístup pomocí mobilního telefonu: ano
Podpora standardu ONVIF: ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip: 1/2,7" Progressive CMOS
Vlastnosti snímacího čipu: 1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro
Citlivost (barevně): 0,045 lx
Den/Noc: ne
Podpora WDR: ano - WDR Pro (120dB)
Vlastnosti objektivu
Ohnisková vzdálenost: f 3,7 mm
Úhel záběru (horizontální): 93°
Clonové číslo: F 2,5
Max. doporučené rozlišení kamery: 4 Mpix
Video
Komprese: H.265, H.264, MJPEG
Maximální rozlišení: 2688 x 1520 px
Počet snímků při max. rozlišení: 30 s.
Max. počet snímků: 30 s.
Multi-streaming: ano
Počet streamů: 3
Audio
Komprese: G.711, G.726
Obousměrné audio: ano
Mechanické provedení
Typ kamery: skrytá
Krytí: žádné
Šířka: 24 mm
Výška: 24 mm
Hloubka: 30 mm
Vlhkost: 90% HR
Hmotnost: 19 g
Min. provozní teplota: 0°C
Max. provozní teplota: 50°C
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »