  • Produkt „VIVOTEK CM48I8-90120“ byl úspěšně přidán do porovnání.
  VIVOTEK CM48I8-90120
VIVOTEK CM48I8-90120
Venkovní IR přísvit s úhly svitu 90° až 120° s délkou dosvitu 45m až 55m, IP68 a IK10
  odebrat z porovnání
  Koupit
Kategorie: VIVOTEK CM48
Značka: VIVOTEK
Parametry dosvitu
Min. úhel dosvitu: 90°
Délka dosvitu při min. úhlu: 55 m
Max. úhel dosvitu: 120°
Délka dosvitu při max. úhlu: 45 m
Optika: dosvit tvaru obdelníku
Krytí: IP68 a IK10
Šířka: 160 mm
Výška: 220 mm
Hloubka: 73 mm
Vlhkost: 90% HR
Hmotnost: 2 100 g
Min. provozní teplota: -50°C
Max. provozní teplota: 60°C
Napájení zařízení
Napájení: 12V DC / 24V AC
Spotřeba: 48 W
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »