  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
CONTEG DP-PO-350-H
ukládací police 2U, hloubka 35cm, nosnost 30kg až 60kg
CONTEG DP-PO-350-H
skladem
CONTEG DP-PO-350-H je ukládací 19" police, hloubka 350mm, nosnost 30kg až 60kg, podpěry, černá barva RAL9005.
Dostupnost:1 ks skladem na prodejně Praha 4
Expedice ještě v den objednání!
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódDP-PO-350-H
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Popis
  • Obsah balení
Odlehčené ukládací police vyrobené z 2mm plechu. Součástí police jsou zadní podpěry.
Při čtyřbodovém a rovnoměrném zatížení je nosnost 30kg.
Při použití zadních podpěr DP-PO-PO nebo DP-PO-PD zvýšení nosnosti na 60Kg.
Barva černá RAL9005.
Například pro rozvaděče s hloubkou 600mm je doporučená police s hloubkou 450mm, pro rozvaděče s hloubkou 500mm je doporučená police s hloubkou 350mm a pro rozvaděče s hloubkou 400mm je doporučená police s hloubkou 250mm.
Obsah balení
  • 1x police
Alternativní produkty:
CONTEG DP-PO-PD-H
CONTEG DP-PO-PD-H
Není skladem
CONTEG DP-PO-450-H
CONTEG DP-PO-450-H
Není skladem
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »