  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
CONTEG DP-PO-450-H
ukládací police 2U, hloubka 45cm, nosnost 30kg až 60kg
CONTEG DP-PO-450-H
CONTEG DP-PO-450-H je ukládací 19" police, hloubka 450mm, nosnost 30kg až 60kg, podpěry, černá barva RAL9005.
Dostupnost:obvykle do 3 dnů
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódDP-PO-450-H
  • Obsah balení
Odlehčené ukládací police vyrobené z 2mm plechu. Součástí police jsou zadní podpěry.
Při čtyřbodovém a rovnoměrném zatížení je nosnost 30kg.
Při použití zadních podpěr DP-PO-PO nebo DP-PO-PD zvýšení nosnosti na 60Kg.
Barva černá RAL9005.
Například pro rozvaděče s hloubkou 600mm je doporučená police s hloubkou 450mm, pro rozvaděče s hloubkou 500mm je doporučená police s hloubkou 350mm a pro rozvaděče s hloubkou 400mm je doporučená police s hloubkou 250mm.
Alternativní produkty:
CONTEG DP-PO-350-H
CONTEG DP-PO-350-H
Skladem 1 ks
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »