  • Produkt „CONTEG RUN-12-60/50-B“ byl úspěšně přidán do porovnání.
CONTEG REN-06-60/30-B
vnitřní nástěnný 19" rozvaděč, 6U, hloubka 30cm, uzamykatelná prosklená dvířka
CONTEG REN-06-60/40-B
vnitřní nástěnný 19" rozvaděč, 6U, hloubka 40cm, uzamykatelná proskledná dvířka
VIVOTEK FD8166W F2
vnitřní IP kamera, Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů, H.264, úhel záběru 121°, PoE, bílá
CONTEG RUN-15-60/50-B
vnitřní nástěnný 19" rozvaděč, 15U, hloubka 50cm, uzamykatelná proskledná dvířka
CONTEG RUN-12-60/50-B
vnitřní nástěnný 19" rozvaděč, 12U, hloubka 50cm, uzamykatelná proskledná dvířka
Kategorie: Rozvaděče Rozvaděče Vnitřní FixDome IP kamery VIVOTEK - "mini-dome" Rozvaděče Rozvaděče
Značka: CONTEG CONTEG VIVOTEK CONTEG CONTEG
Nadstandardní vlastnosti kamery
Přístup pomocí mobilního telefonu:     ano
Podpora standardu ONVIF:     ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip:     1/2.7" CMOS s progresivním skenováním
Vlastnosti snímacího čipu:     uzávěrka 1/5 s. až 1/32,000 s.
Citlivost (barevně):     0,24 lx
Objektiv:     ano - integrovaný
Vlastnosti objektivu
Ohnisková vzdálenost:     f 2,8 mm
Úhel záběru (horizontální):     121°
Clonové číslo:     F 2
Max. doporučené rozlišení kamery:     2 Mpix
Video
Komprese:     MJPEG a H.264
Maximální rozlišení:     1920 x 1080 px
Počet snímků při max. rozlišení:     15 s.
Max. počet snímků:     30 s.
Multi-streaming:     ano
Počet streamů:     2
Max. počet klientů:     až 10
Audio
Komprese:     G.711
Integrovaný mikrofón:     ano
Rozhraní
Síťové rozhraní:     10/100 Mbps Ethernet, konektor RJ-45
Digitální vstup:     1x
Slot paměťových karet:     MicroSD/SDHC/SDXC
Mechanické provedení
Provedení:     vnitřní
Typ kamery:     minidome - půlkoule
Šířka:     90 mm
Výška:     90 mm
Hloubka:     50 mm
Hmotnost:     144 g
Min. provozní teplota:     0°C
Max. provozní teplota:     50°C
Schválení a normy:     CE, LVD, FCC Class B, VCCI, C-Tick
Napájení zařízení
Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af:     ano
Spotřeba:     2.9 W
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »