  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
SONY SNCA-PS24/4
Vnitřní napájecí zdroj SONY 24V AC / 4A
SONY SNCA-PS24/4
Napájecí střídavý zdroj 24V / 4A ke kamerám SONY. Vhodný pro otočné kamery.
Dostupnost:Poslat dotaz »
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódSNCA-PS24/4
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »