  • Produkt „SONY SNCA-PS24/4“ byl úspěšně přidán do porovnání.
  Venkovní bezpečnostní IP kamera VIVOTEK FD9399-EHV SONY SNCA-PS24/4
VIVOTEK FD9399-EHV
SONY SNCA-PS24/4
Vnitřní napájecí zdroj SONY 24V AC / 4A
  odebrat z porovnání odebrat z porovnání
Kategorie: Venkovní FixDome kamery VIVOTEK Zdroje SONY
Značka: VIVOTEK SONY
Nadstandardní vlastnosti kamery
SNV - zvýšená citlivost v noci: ano
Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu lidí: ano
Smart Stream III: ano
3D redukce šumu: ano
Obrazové profily: ano
Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru: ano
Integrovaný přísvit: ano
Smart IR II: ano
Přístup pomocí mobilního telefonu: ano
Smart VCA - video analýza obrazu: ano
Podpora standardu ONVIF: ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip: 1/1,8" Progressive CMOS
Vlastnosti snímacího čipu: 1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro II
Citlivost (barevně): 0,015 lx
Citlivost (ČB): 0,005 lx
Den/Noc: ano
Podpora WDR: ano - WDR Pro (120dB)
Mechanicky odklopitelný IR filtr: ano
Objektiv: ano - integrovaný
Integrovaný IR přísvit: ano
Max. dosvit IR přísvitu: 40m
Vlastnosti objektivu
Ohnisková vzdálenost: f 4,2 mm
Úhel záběru (horizontální): 110,74°
Clonové číslo: F 1,6
Podpora IR (den/noc): ano
Max. doporučené rozlišení kamery: 8 Mpix
Asférický objektiv: ano
Video
Komprese: H.265, H.264, MJPEG
Maximální rozlišení: 3840 x 2160 px
Počet snímků při max. rozlišení: 30 s.
Max. počet snímků: 30 s.
Multi-streaming: ano
Počet streamů: 3
Max. počet klientů: až 10
Audio
Komprese: G.711, G.726
Integrovaný mikrofón: ano
Rozhraní
Síťové rozhraní: 1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet
Slot paměťových karet: 1x microSD/SDHC/SDXC
Mechanické provedení
Provedení: venkovní
Typ kamery: bullet - krytá statická
Krytí: IP66 a IK10
Šířka: 134 mm
Výška: 134 mm
Hloubka: 116 mm
Vlhkost: 98% HR
Hmotnost: 960 g
Min. provozní teplota: -35°C
Max. provozní teplota: 50°C
Napájení zařízení
Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: ano
Spotřeba při napájení PoE 802.3af: 12,4 W
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »