Nálepka Objekt střežen kamerovým systémem
VIVOTEK FD9187-HT-V3 2,7 – 13,5mm
VIVOTEK AP-GIC-011A-095
HiPoE injektor pro otočené kamery s výkonem 95W
  odebrat z porovnání odebrat z porovnání odebrat z porovnání
Kategorie: Nálepky a cedule Vnitřní FixDome IP kamery VIVOTEK - "dome" PoE injektory
Značka: IPsecure.cz VIVOTEK VIVOTEK
Nadstandardní vlastnosti kamery
Automatické ostření včetně zoomu:   ano
SNV - zvýšená citlivost v noci:   ano
Smart Motion Detection - inteligentní detekce pohybu lidí:   ano
Smart Stream III:   ano
3D redukce šumu:   ano
Obrazové profily:   ano
Otoční obrazu po 90° pro hlídání koridoru:   ano
Smart IR III:   ano
Integrovaný přísvit:   ano
Přístup pomocí mobilního telefonu:   ano
Podpora standardu ONVIF:   ano
Čip a optické vlastnosti
Snímací čip:   1/2,8" Progressive CMOS
Vlastnosti snímacího čipu:   1/5 sec. to 1/32,000 sec.. WDR Pro II
Citlivost (barevně):   0,04 lx
Citlivost (ČB):   0,005 lx
Den/Noc:   ano
Podpora WDR:   ano - WDR Pro (120dB)
Podpora automaticky řízené clony P-iris:   ano
Podpora automaticky řízené clony:   ano
Mechanicky odklopitelný IR filtr:   ano
Objektiv:   ano - integrovaný
Integrovaný IR přísvit:   ano
Max. dosvit IR přísvitu:   50m
Vlastnosti objektivu
Min. ohnisková vzdálenost:   f 2,7 mm
Max. ohnisková vzdálenost:   f 13,5 mm
Minimální úhel (horizontální):   29,9°
Maximální úhel (horizontální):   100,1°
Podpora IR (den/noc):   ano
Regulace clony:   automatická (P-iris)
Max. doporučené rozlišení kamery:   5 Mpix
Asférický objektiv:   ano
Video
Komprese:   H.265, H.264, MJPEG
Maximální rozlišení:   2560 x 1920 px
Počet snímků při max. rozlišení:   30 s.
Max. počet snímků:   60 s.
Multi-streaming:   ano
Počet streamů:   3
Max. počet klientů:   až 10
Audio
Komprese:   G.711, G.726
Obousměrné audio:   ano
Integrovaný mikrofón:   ano
Rozhraní
Síťové rozhraní:   1x RJ-45 10 Base-T/100 Base-TX Ethernet
Digitální vstup:   1x
Digitální výstup:   1x
Slot paměťových karet:   1x microSD/SDHC/SDXC
Audio vstup:   ano
Audio výstup:   ano
Mechanické provedení
Provedení:   vnitřní
Typ kamery:   dome - půlkoule
Šířka:   173 mm
Výška:   173 mm
Hloubka:   122 mm
Vlhkost:   98% HR
Hmotnost:   1 100 g
Min. provozní teplota:   -10°C
Max. provozní teplota:   50°C