  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
SONY SNCA-PS24/1
Vnitřní napájecí zdroj SONY 24V AC / 1A
SONY SNCA-PS24/1
Napájecí střídavý zdroj 24V / 1A ke kamerám SONY.
Dostupnost:Poslat dotaz »
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódSNCA-PS24/1
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
Alternativní produkty:
SONY SNCA-PS12/1
SONY SNCA-PS12/1
Není skladem
VIVOTEK AA-341
VIVOTEK AA-341
Skladem 2 ks
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »