Kategorie produktů
Nacházíte se zde: IPsecure.cz > Produkty > Porovnání
Porovnání produktů
- Produkt „VIVOTEK SD9161-H“ byl úspěšně přidán do porovnání.
|
|
|
|
|
|
|---|---|---|---|---|---|
SONY UNI-CMA3Adaptér pro montáž na roh
|
VIVOTEK AM-522 |
VIVOTEK ND8322Pzáznamové zařízení pro 8 IP kamer, 2x HDD až 16 TB, HDMI a VGA výstup pro monitor/TV, 3x USB, PoE switch pro 8 kamer, 8x DI / 4x DO
|
VIVOTEK IP8355EHvenkovní IP kamera, 1,3Mpx rozlišení 1280 x 1024 bodů, H.264, WDR Pro II, úhel záběru 34° až 80°, automatické ostření, IR přísvit na 30 metrů, PoE, IP67
|
VIVOTEK SD9161-Hvnitřní otočná IP kamera, Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů, WDR Pro, H.265, úhel záběru 4,9° až 54°, automatické sledování objektů, 10x optický zoom, den/noc, HiPoE
|
|
| odebrat z porovnání | odebrat z porovnání | odebrat z porovnání | odebrat z porovnání | odebrat z porovnání | |
| Cena bez DPH: | 3 025 Kč bez DPH | 561 Kč bez DPH | 37 485 Kč bez DPH | ||
| Kategorie: | Adaptéry SONY | Originální držáky VIVOTEK | VIVOTEK NVR | Venkovní statické kamery VIVOTEK | Vnitřní otočné kamery VIVOTEK |
| Značka: | SONY | VIVOTEK | VIVOTEK | VIVOTEK | VIVOTEK |
| Počet a vlastnosti kanálů | |||||
| Počet kanálů: | 8 | ||||
| Komprese: | H.264, MJPEG | ||||
| Max. podporované rozlišení: | bez omezení | ||||
| Podporovaní výrobci: | VIVOTEK | ||||
| Možnosti záznamu | |||||
| Stálý záznam: | ano | ||||
| Záznam při detekci pohybu: | ano | ||||
| Záznam při změně na digitálním vstupu: | ano | ||||
| Automatické přepisování: | ano (při zaplnění disků) | ||||
| Spuštění záznamu pomocí tlačítka: | ano | ||||
| Další možnosti záznamu: | dle specifikace výrobce | ||||
| Max. datový tok: | 64Mbps | ||||
| Max. počet snímků: | 240 FPS | ||||
| Záznam zvuku: | ano | ||||
| Max. počet snímků při max. rozlišení: | 30 | ||||
| Úložný prostor | |||||
| Počet pevných disků: | 2 | ||||
| Pevný disk součástí zařízení: | ne (zákazník musí dokoupit) | ||||
| Max. kapacita pevného disku: | 8 TB | ||||
| Max. celková kapacita: | 16 TB | ||||
| Podpora RAID polí: | ano | ||||
| Typy podporovaných RAID polí: | RAID 0 a 1 | ||||
| Možnost připojení externích disků: | ano (eSATA a USB) | ||||
| Přístup a monitoring | |||||
| Připojení monitoru: | ano | ||||
| Připojení periférií: | ano | ||||
| Přístup z internetu: | ano | ||||
| Přístup z mobilního telefonu: | ano | ||||
| Přístup z tabletů: | ano | ||||
| Speciální vlastnosti | |||||
| Odesílání e-mailů: | ano | ||||
| Export záznamů na USB: | ano | ||||
| Přístup přes FTP: | ano | ||||
| Možnost připojení více zařízení pod jednu správu: | ano | ||||
| Rozšíření a rozhraní | |||||
| Digitální vstup: | 8x | ||||
| Digitální výstup: | 4x | ||||
| Síťové rozhraní: | 1 x RJ-45 10/100/1000Mbps | ||||
| USB port: | 3x USB 2.0 | ||||
| Sériové rozhraní: | 1x RS232 a 1x RS485 | ||||
| Video výstup: | HDMI a VGA | ||||
| Audio výstup: | ano | ||||
| eSATA port: | ano | ||||
| Nadstandardní vlastnosti kamery | |||||
| Automatické ostření včetně zoomu: | ano | ano | |||
| Přístup pomocí mobilního telefonu: | ano | ano | |||
| Podpora standardu ONVIF: | ano | ano | |||
| SNV - zvýšená citlivost v noci: | ano | ||||
| Smart Stream II: | ano | ||||
| 3D redukce šumu: | ano | ||||
| Obrazové profily: | ano | ||||
| Integrovaný přísvit: | ano | ||||
| Čip a optické vlastnosti | |||||
| Snímací čip: | 1/3" Progressive CMOS | 1/3" Progressive CMOS | |||
| Vlastnosti snímacího čipu: | uzávěrka 1/5 až 1/10000 sec., AGC, AWB, WDR Pro II | uzávěrka 1/8 s. až 1/30.000 s., AGC, AWB, BLC | |||
| Den/Noc: | ano | ano | |||
| Podpora WDR: | ano - WDR Pro II (140dB) | ano - WDR Pro (100dB) | |||
| Mechanicky odklopitelný IR filtr: | ano | ano | |||
| Objektiv: | ano - integrovaný | ano - integrovaný | |||
| Citlivost (barevně): | 0,07 lx při 50 IRE | ||||
| Citlivost (barevně): | 0,2 lx | ||||
| Citlivost (ČB): | 0,01 lx | ||||
| Citlivost (ČB): | 0,001 lx při 50 IRE | ||||
| Podpora automaticky řízené clony P-iris: | ano | ||||
| Podpora automaticky řízené clony: | ano | ||||
| Integrovaný IR přísvit: | ano | ||||
| Max. dosvit IR přísvitu: | 30m | ||||
| Vlastnosti objektivu | |||||
| Min. ohnisková vzdálenost: | f 3 mm | f 5,1 mm | |||
| Max. ohnisková vzdálenost: | f 9 mm | f 51 mm | |||
| Optický zoom: | 3x | 10x | |||
| Minimální úhel (horizontální): | 34° | 4,9° | |||
| Maximální úhel (horizontální): | 80° | 54° | |||
| Clonové číslo: | F 1,2 | F 1,6 | |||
| Průměr (velikost snímače): | 1/3" | 1/3" | |||
| Podpora IR (den/noc): | ano | ano | |||
| Regulace clony: | automatická (P-iris) | automatická (DC-drive) | |||
| Max. doporučené rozlišení kamery: | 3 Mpix | 2 Mpix | |||
| Asférický objektiv: | ano | ||||
| Video | |||||
| Komprese: | MJPEG a H.264 | H.265, H.264, MJPEG | |||
| Maximální rozlišení: | 1280 x 1024 px | 1920 x 1080 px | |||
| Počet snímků při max. rozlišení: | 30 s. | 30 s. | |||
| Max. počet snímků: | 30 s. | 30 s. | |||
| Multi-streaming: | ano | ano | |||
| Počet streamů: | 2 | 4 | |||
| Max. počet klientů: | až 10 | až 10 | |||
| Audio | |||||
| Komprese: | AAC, G.711, G.726 | AAC, G.711, G.726 | |||
| Obousměrné audio: | ano | ano | |||
| Rozhraní | |||||
| Síťové rozhraní: | 1x RJ-45 10 Base-T / 100BaseTX Ethernet | 1x RJ-45 10Base-T/100 BaseTX Ethernet | |||
| Protokoly: | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X | IPv4, IPv6, TCP/IP, HTTP, HTTPS, UPnP, RTSP/RTP/RTCP, IGMP, SMTP, FTP, DHCP, NTP, DNS, DDNS, PPPoE, CoS, QoS, SNMP, 802.1X | |||
| Digitální vstup: | 1x | 4x | |||
| Digitální výstup: | 1x | 2x | |||
| Slot paměťových karet: | 1x SD/SDHC/SDXC | 1x MicroSD/SDHC/SDXC | |||
| Audio vstup: | ano | ano | |||
| Audio výstup: | ano | ano | |||
| Analogový výstup: | ano | ||||
| RS-485: | ano | ||||
| Mechanické provedení | |||||
| Provedení: | vnitřní | venkovní | vnitřní | ||
| Šířka: | 360 mm | 85 mm | 172 mm | ||
| Výška: | 44 mm | 85 mm | 172 mm | ||
| Hloubka: | 311 mm | 219 mm | 157 mm | ||
| Vlhkost: | 95% HR | 80% HR | 90% HR | ||
| Hmotnost: | 2 700 g | 1 911 g | 1 043 g | ||
| Min. provozní teplota: | 0°C | -40°C | -10°C | ||
| Max. provozní teplota: | 40°C | 50°C | 50°C | ||
| Schválení a normy: | CE, LVD, FCC, VCCI, C-Tick | CE, LVD, FCC Class A, VCCI, C-Tick, UL | CE, FCC Class B, VCCI, C-tick, UL | ||
| Typ kamery: | bullet - krytá statická | speeddome - otočná se zoomem a bez zarážky | |||
| Krytí: | IP67 | ||||
| Min. provozní teplota při napájení PoE 802.3af: | -40 °C | ||||
| Max. provozní teplota při napájení PoE 802.3af: | 50 °C | ||||
| Otočení: | 360° nekonečné | ||||
| Naklopení: | 180° | ||||
| Napájení zařízení | |||||
| Napájení: | 100 V to 127 V AC / 200 V to 240 V | 12V DC / 24V AC | 24V AC | ||
| Spotřeba: | 120 W | 15 W | |||
| Podpora PoE dle normy IEEE 802.3af: | ano | ||||
| Podpora HiPoE dle normy IEEE 802.3at: | ano | ||||
| Spotřeba při napájení PoE 802.3af: | 11 W | ||||
| Spotřeba při napájení HiPoE 802.3at: | 15 W | ||||
| Spotřeba při napájení 12V DC: | 30 | ||||
| Spotřeba při napájení 24V AC: | 30 | ||||



