Nacházíte se zde: IPsecure.cz > Produkty > PoE napájení > PoE injektory > TP-LINK TL-POE10R
  • Porovnat »
  • Dotaz na produkt »
TP-LINK TL-POE10R
PoE splitter dle normy 802.3af
TP-LINK TL-POE10R
skladem
TP-LINK TL-POE10R
Splitter PoE TL-POE10R plně vyhovuje standardu IEEE 802.3af a podporuje všechny adaptéry PSE Supplier nebo PoE kompatibilní se standardem IEEE 802.3af PoE, např. TP-LINK TL-SF1008P nebo TL-POE150S, nebo jiné podobné produkty a dodává stejnosměrný proud 5V, 9V nebo 12V tam, kde není elektrické vedení či zásuvka pro připojení IP kamery.
Dostupnost:Externí sklad
Expedice následující pracovní den
Záruka Záruka24 měsíců
Kód KódTL-POE10R
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Popis
  • Obrázky
Základní vlastnosti:
  • Vyhovuje standardu IEEE 802.3af
  • Zajišťuje napájení na vzdálenost až 100 metrů
  • Volitelné napájení 5V, 9V nebo 12V DC
  • Zapojení typu Plug and Play bez nutnosti konfigurace
Provozní podmínky:
  • Provozní teplota: 0-40 °C
  • Provozní vlhkost: 10-90 % nekondenzující
Spotřeba:
  • výstupní napájení 5V, max. spotřeba připojeného zařízení 10W
  • výstupní napájení 9V, max. spotřeba připojeného zařízení 9W
  • výstupní napájení 12V, max. spotřeba připojeného zařízení 12W
Rozměry zařízení:
  • 81 x 52 x 24 mm (šířka x hloubka x výška)
Standardy:
  • IEEE 802.3, 802.3u, CSMA/CD, TCP/IP
TP-LINK TL-POE10R
TP-LINK TL-POE10R
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »