  • Dotaz na produkt »
Jablotron BAT-1V5-LR14
alkalická baterie - 1.5V malý monočlánek
Jablotron BAT-1V5-LR14
skladem
Jablotron BAT-1V5-LR14 je alkalická baterie, napětí 1.5V, kapacita cca 7800 mAh, pouzdro LR14, rozměr minibuřt C (Baby), průměr 26mm, délka 50mm, vhodná např. pro pro sirénu JA-80A, potřebuje držák BH-80A.
Dostupnost:5 ks skladem na prodejně Praha 4
Expedice ještě v den objednání!
Montáž: Profesionální instalace alarmu a EZS
Záruka Záruka6 měsíců
Kód KódBAT-1V5-LR14
Technická podpora zdarma Technická
podpora zdarma
Proč nakupovat u nás Proč nakupovat
u nás?
  • Popis
Vhodná do EZS systémů řady Jablotron
Vivotek Axis Sony Jablotron Synology
Novinky
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4
Nový showroom VIVOTEK v Praze 4 Vážení zákazníci, rádi bychom Vás pozvali do našeho nově otevřeném showroomu VIVOTEK na adrese 5. května... více »